O nás

Reklamní studio ANDREVIEW působí od roku 2007 a v roce 2017 se jeho provozovatelem stala nově vzniklá společnost SEDIER s.r.o. Sídlo studia je nově otevřeno v Uherském Hradišti-Jarošově. Firma poskytuje kompletní servis v oblasti reklamy a tisku, reklamních předmětů a tvorby webových stránek, internetové grafiky a kampaní. V sídle společnosti se kromě kopírovacího centra nachází školící středisko redakčních systémů webů a vlastní produkce reklamy. Činnost studia je především zaměřena na tvorbu kompletních grafických vizuálů portfolií klientů, včetně webových služeb.

 

Pro kompletní vizuál Vašeho portfolia

 

Posaďte se, prosím ..

V našem sídle Vás rádi uvítáme v příjemném prostředí, klidném zázemí pro jednání, pracovní schůzky a školení redakčních systémů webů. Protože jezdíme ke klientům, je vhodné si dohodnout schůzku nebo ohlásit Vaši návštěvu předem. Sídlíme v Uherském Hradišti - části Jarošov, směr UH-Zlín přes Bílovice.  Adresu a ostaní kontakty, spolu s podrobnou mapou naleznete ZDE.

Vyberte si podle vzorů.

Při Vaší návštěvě u nás si pohodlně vyberete ze široké nabídky reklamních předmětů a textilu, druhy a varianty reklamy, barvy folií pro řezanou grafiku a spoustu dalšího, podle katalogů, vzorníků nebo již hotových ukázek. S potřebným vybavením prezentací a vzorů lze na místě důsledně a pohodlně nejen provádět korektury, ale hlavně získat nejlepší přehled o možnostech naší činnosti.