Služby

Vše pod jednou taktovkou

Pokud nabídku našich služeb spojíte dohromady, získáte nejen zajímavou obchodní výhodu, ale hlavně ucelené, vzájemně propojené a optimalizované vlastní portfolio s korespondujícím designem, jasným a lehce srozumitelným obsahem. Ušetříme Váš čas i peníze sháněním jednotlivých produkcí. Nebudete muset na několika místech vždy znovu opakovat, co potřebujete. Provedete-li v rámci re-designu, produktové nabídky nebo službách  jakoukoliv interní změnu, "upgradujeme" celé Vaše portfolio a změna se projeví v každém reklamním projektu, ve kterém se nachází. Kontaktujte nás !

 

Web

Tvoříme moderní, funkční internetové stránky s responzivním, působivým designem. Projekt webu realizujeme s maximální pečlivostí, v souladu s podnikatelským záměrem klienta. Obraťte se s důvěrou na nás a ukažte celému internetu Vaše silné stránky.

Reklama

Propagace Vašich služeb a dovedností vyžaduje v dnešním obchodním prostředí mimořádný důraz. Zajišťujeme kompletní reklamní servis, optimalizovaný přesně podle Vašich potřeb. Rádi Vám pomůžeme s tvorbou a organizací internetových kampaní a s realizací tištěné reklamy nebo brandingu.

Grafika

Navrhneme a zkrášlíme Vaše prezentační materiály prvotřídní grafikou, která přitáhne, vyprezentuje a prodá ! Vaše logo, web, katalogy, výlohy, vizitky, vzorníky, či reklamní předměty, tak mohou disponovat profesionální úrovní grafického zpracování, se zakomponováním Vašich požadavků.

Tisk

Zajišťujeme kompletní tiskovou produkci, malonákladový i velkonákladový tisk propagačních materiálů, velkoplošnou reklamu, polep automobilů, potisk textilu a reklamních předmětů, pomocí špičkových profesionálních technologií. V sídle společnosti rovněž provozujeme kopírovací služby.