Grafika

Navrhneme a zkrášlíme Vaše prezentační materiály prvotřídní grafikou, která přitáhne, vyprezentuje a prodá ! Vaše logo, web, katalogy, výlohy, vizitky, vzorníky,  či reklamní předměty, tak mohou disponovat profesionální úrovní grafického zpracování, se zakomponováním Vašich požadavků.

 

Zkrášlíme Vaše prezentace prvotřídní grafikou

 

1 Logo - Vaše identita, Vaše stopa

Logo je výchozím pilířem firemního grafického výrazu, je to Vaše identita, Vaše stopa. Jeho využití vyžaduje flexibilní druhy zpracování, které komponujeme do logo-manuálu, podle kterého lze logo pohodlně používat pro různé typy produkcí a publikování. Svěřte tvorbu Vašeho loga grafickým specialistům.

 

2 Logo security

Vašemu logu by jistě slušel i zvučný a výstižný firemní slogan, korespondující logotyp a prvky vystihující to, co nabízíte. Máte-li obavu z konkurenčních aktivit nebo spekulantů, doporučujeme Vám logo a jeho prvky opatřit ochrannou známkou a zamezit tím zneužití. I zde Vám rádi a ochotně pomůžeme.

3 Na první pohled

Důmyslně tvořená a precizní grafika, která projde účinnou reklamní kampaní, se velmi dobře ukládá do podvědomí Vašich zákazníků a tím je firma snadno rozpoznatelná už při pohledu na logo a jeho prvky, kombinace barev a další specifika. Jednotné grafické prvky použité ve všech firemních materiálech hrají jednu z  klíčových rolí.

 

4 méně je více ?

Grafika výrazná nebo decentní ? To je otázka, kterou si naši zákazníci často pokládají, než začnou s poptávkou projektu. Optimalizace síly výrazu Vašich prezentací je důležitá a je možné ji přizpůsobit grafickým zpracováním jak reklamy, tak např. Vašich firemních dokumentů nebo brandingu.