Reklama

Propagace Vašich služeb a dovedností vyžaduje v dnešním obchodním prostředí mimořádný důraz. Zajišťujeme kompletní reklamní servis, optimalizovaný přesně podle Vašich potřeb. Rádi Vám pomůžeme s tvorbou a organizací internetových kampaní a s realizací tištěné reklamy nebo brandingu. Kvalitní reklamou miřte přímo do podvědomí svých klientů a zákazníků.

 

Kvalitní reklamou miřte přímo do podvědomí svých zákazníků.

 

1 Máte jasno ?

Pokud již předem víte, jakou reklamu přesně chcete, přijďte si vybrat provední a materiály do našeho studia. Předvedeme Vám ukázky a realizace, vyberete si design i materiál. Vysvětlíme Vám technologie a způsob výroby. Pokud si ale nejste jisti zvoleným typem reklamy, rádi Vám poradíme a přizpůsobíme ji Vašim potřebám.

 

2 Budete vše vědět předem

Projektu, který pro Vás budeme realizovat, bude předcházet důkladná příprava, cenový návrh a smlouva o dílo, která specifikuje všechy podmínky, průběh práce i časový harmonogram. Korektury a dohled nad již provedenými pracemi jsou samozřejmostí, takže vždy víte předem, co realizovaný projekt obnáší a jak probíhá jeho realizace.

3 Do všech koutů

Správné plánování reklamních kampaní a případná pomoc s umístněním Vaší reklamy také patří do rozsahu naší působnosti. Obzvláště webový a internetový servis umožňuje Vaši nabídku nejen "rozfoukat" do všech koutů trhu, ale hlavně oslovit ty klienty a zákazníky, kteří Vaše služby vyhledávají.

 

4 Reklama jako dárek

Specifickým nástrojem je reklama formou dárku, kdy zákazníkovi zůstává dojem z takového gesta dlouhodobě v podvědomí a často se k webovkám nebo telefonním čísle publikovaném na takovém předmětu vrací. V naší nabídce najdete spoustu takových produktů, které potiskujeme již od 1 ks !