Web

Tvoříme moderní, funkční internetové stránky s responzivním, působivým designem. Projekt webu realizujeme s maximální pečlivostí, v souladu s podnikatelským záměrem klienta. Internetové katalogy a prezentace, ukázky Vaší práce, klientské a uživatelské zóny, služby newsletterů, zkrátka vše, co budete potřebovat pro Váš plně funkční a úspěšný web. Responzivita a optimalizace /SEO/  jsou u našich webů samozřejmostí. Čistý, nažehlený, barevný nebo decentní, vždy vše vypovídající o svém majiteli. Ukažte celému internetu kdo jste a co nabízíte.

Pro Vaše silné stránky ...

 

1  Smíme prosit ?

Nejdříve se navštívíme. My Vás nebo Vy nás. Sdělíte nám Vaše prvotní představy a požadavky. Budeme se trochu i vyptávat a vše pečlivě zaznamenáme, abychom na nic nezapomněli a z jednání odnesli co nejpřesnější podklady. Následovat bude orientační projektová a cenová nabídka, podle které se teprve rozhodnete.

2 Váš první krok k úspěchu

Rozhodli jste se správně ! Nabídli jsme Vám špičkový webhosting, základní design a vhodnou strukturu webu. Váše nové stránky poběží na stabilním bezpečném serveru se spoustou užitečných funkcí. Takto připravený pevný základ budeme vyplňovat obsahem a Vy budete u toho. Na cvičném serveru budete moci nejen kontrolovat průběh prací, ale hlavně korekturovat a připomínkovat.

3 Práce a zase práce

Nyní budeme potřebovat trochu času, abychom mohli vše kreativně a kvalitně zpracovat. Kromě samotné webtvorby Vám během realizace projektu můžeme zajistit spoustu dalších činností, jako např.fotografické nebo překladatelské služby a vše, co bude k tvorbě webu potřeba. Po dokončení práce podrobíme celý projekt důkladné obsahové korektuře.

4 Uvážeme mašli, aby Váš web našli

Vše jste zkontrolovali a schválili, takže nezbývá, než provést důkladné SEO, vše správně optimalizovat, zaregistrovat do vyhledávačů a propojit s marketingovými nástroji. Budeme testovat, ladit a jakmile bude vše, jak má být, dílo Vám předáme. Budete-li si přát, propojíme Vaše nové stránky s určenými sociálními sítěmi a dalšími nástroji.

 

5 Probudili jsme ve Vás kreativitu ?

Zeptejme se jinak - co s aktualizací obsahu ? Pomocí šikovných, jednoduchých administrací můžete aktualizovat a obsluhovat svůj web sami, přičemž potřebné školení Vašemu kreativnímu týmu rádi poskytneme a vše vysvětlíme nebo můžete aktualizace opět průběžně svěřovat nám.

 

6 Nezůstanete sami

Naše služby Vám nadále zůstávají k dispozici a my budeme vždy připraveni pomoci nebo poradit, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Rádi zajistíme vše, co Váš web bude potřebovat.